Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками

2015-06-24

До Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками працівниками районної бібліотеки спільно з відділом юстиції в читальному залі для учнівської молоді був проведений урок – суд «Наркоманія: від відчаю до надії".

"Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!" - зазначила директор ЦБС Чабанюк Катерина Дмитрівна, яка відкрила захід. Найкраща читачка бібліотеки 2014 року Мухіна Олена Володимирівна зробила огляд художньої літератури, яка була представлена на книжковій виставці «Наркотики-ілюзія життя» .Методист ЦБС Бурлака Олена Іванівна провела тренінгове заняття «Профілактика наркоманії серед підлітків та молоді».

Мета заходу - виховання прагнення до здорового способу життя, обговорення причин і наслідків наркоманії, шляхи профілактики захворювання, укріплення почуття гуманності, бажання допомогти більш слабому,підвищення рівня поінформованості підлітків з проблем , пов’язаних із наркотиками. Підлітки мали можливість за допомогою спеціальних вправ та гри ознайомитися з основними видами наркотичних речовин і пов’язаними з ними небезпеками, соціально-психологічними ознаками наркоманії та як відмовитися від пропозиції спробувати наркотики. Навколо наркотиків створено безліч міфів, які при детальному обговоренні під час тренінгу розсіялися. Це дало змогу зробити підліткам правильні висновки.

Мазур Ірина Олександрівна - головний спеціаліст районного управління юстиції розповіла молоді про адміністративну та кримінальну відповідальність за зберігання, розповсюдження та вживання наркотичних речовин.

На закінчення заходу було проведено флеш – моб «Ні наркотикам». Під час якого були розповсюджені буклети і флаєри .

/Files/images/SAM_2537.JPG/Files/images/SAM_2569.JPG/Files/images/SAM_2556.JPG/Files/images/SAM_2596.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 254