Смерч Голодомору попелом у душах нам осів

2015-11-18

ЗГІДНО З УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 431/2007 ВІД 21 ТРАВНЯ 2007 РОКУ ЩОРІЧНО В ЧЕТВЕРТУ СУБОТУ ЛИСТОПАДА ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ.

БАГАТО ЛІТ ПРОЙШЛО… ЗДАВАЛОСЬ БИ МОЖНА Й ЗАБУТИ, АЛЕ В СЕРЦІ КОЖНОГО З НАС ЖИВЕ І БУДЕ ЖИТИ ПАМ’ЯТЬ ПРО НАЙКРИВАВІШУ ТРАГЕДІЮ ЛЮДСТВА. КНИЖКОВА ВИСТАВКА «НАВІКИ ДО ТРИДЦЯТИХ МИ ПРИКУТІ», ЯКА ДІЄ В ЧИТАЛЬНІЙ ЗАЛІ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ БІБЛІОТЕКИ З 9 ПО 30 ЛИСТОПАДА, ЩЕ РАЗ ЗАКЛИКАЄ КОЖНОГО ЗГАДАТИ ТІ ТРАГІЧНІ ДЛЯ УКРАЇНИ 1932-1933 РОКИ ТА ПОМОЛИТИСЯ ЗА КОЖНУ БЕЗНЕВИННО ЗАГУБЛЕНУ ДУШУ.…НЕ МОЖЕ БУТИ ГІРШОЇ МУКИ, АНІЖ БАЧИТИ ЯК ВІД ГОЛОДНОЇ СМЕРТІ ВІДХОДИТЬ У НЕБУТТЯ ТВОЯ РОДИНА. ТОЖ МИ, УКРАЇНЦІ, ПОВИННІ ПАМ’ЯТАТИ ПРО ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ НАШОЇ ІСТОРІЇ, ЩОБ ВОНИ БІЛЬШЕ НІКОЛИ НЕ ПОВТОРИЛИСЯ

Пам’яті тих, хто загинув від Голодомору 1932-1933 років, присвячена година історичної правди «Смерч Голодомору попелом у душах нам осів».Захід проведено спільно з учнями 42 групи Ульяновського професійно технічного училища № 11 /Кл.керівник Верба Андрій Федорович, майстер виробничого навчання Делян Іван Якович /

Чому виник голод у багатій хлібній країні, хто керував цим людоненавсницьким актом? Про це розповіла присутнім методист централізованої бібліотечної системи Бурлака Олена Іванівна.

Верба Андрій Федорович продемонстрував документальний фільм : «Голодомор.ХХ століття».

Учні дізналися про голодне лихоліття, яке випало на долю українського народу і найболючіше вразило дітей. Розповідь перемежовувалася спогадами людей, які пережили страшні роки, із видань, що були представлені на книжковій виставці «Чорна сповідь моєї Вітчизни»..
Біда, що відійшла в історію, залишиться у пам’яті прийдешніх поколінь, бо вона у серцях і душах потомків безвинно загублених голодом. Свіча спомину горітиме вічно!


/Files/images/SAM_2841.JPG/Files/images/SAM_2816.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 171