Від революції Свободи до революції гідності

2015-11-20

Велична і свята, моя ти Україно Лиш тобі карать нас і судить Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить.

21 листопада 2015 року Український народ вдруге відзначатиме День Гідності та свободи. День, який поєднує у собі події, що змінили кожного з нас. Це – шана патріотизму громадян, які у листопаді 2013 –лютому 2014 році захистили демократичні цінності й свободу, національні інтереси нашої держави та її європейський вибір розвитку.

Майдан змінив Україну та українців, він став силою, котра поклала початок кінця російської імперії. Кайдани покірності та страху скинуто.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

В районній бібліотеці для дорослих оформлено книжкову виставку: "Від революції свободи до революції гідності" біля якої для користувачів було проведено вечір-реквієм: "Майдан: революція гідності та свободи".

Реквієм розпочато піснею «Україна» Т.Петриненка. Історичним описом подій, символів, про батьківщину Україну ведучі розповіли, що вечір приурочений скорботі. Схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний час 21 століття і які продовжують гинути захищаючи свою Україну.У своїх розповідях ведучі – Гавлінська Тетяна Володимирівна - бібліотекар юнацького відділу та викладач ПТУ № 11 Верба Андрій Федорович відобразили події, що починаються від Помаранчевої революції до сьогоднішнього дня.

Вечір-реквієм закінчився під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» та героям майдану , що впали в боротьбі за волю України під час АТО.

/Files/images/SAM_2818.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 179