Вшанували героів

2016-02-18

18 лютого 2016 року з метою вшанування пам’яті громадян, які загинули у мирний, цивілізований час ХХІ століття працівниками

Ульяновської центральної районної бібліотеки спільно з педагогічним колективом професійно – технічного училища було проведено годину пам'яті « Кривава стежка до свободи» для учнів . На якій були присутні голова районної державної адміністрації Зосим В.Г., заступник голови районної державної адміністрації Чечельницька Т.В. та запрошені учасники АТО Кияшко В. В. та Олійник А. В.

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави..

На закінчення заходу заступник директора з навчально – виховної роботи ПТУ №11 Міхальчук Валентина Михайлівна підкреслила важливість патріотичного виховання молоді та наголосила, що «Сьогодні, коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася. Ми віримо в це!». Сьогодні десятки тисяч наших синів, братів, чоловіків, коханих – патріотів нашої держави знаходяться на передовій,захищаючи неньку Україну. Сотні захисників, що отримали поранення в боях, перебувають у військових шпиталях. Ми не можемо спати спокійно: знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави.»

Даний захід був проведений з метою вшанування подвигу українців, що загинули під час Революції гідності, та під час АТО , виховання в учнів почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни. В ході проведеного заходу учні переглянули відео ролики про події на Майдані, пригадали імена героїв Небесної сотні, прослухали спогади учасників АТО.

Кiлькiсть переглядiв: 187