Він буде жити вічно

2016-03-09

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ.

З нагоди 202 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка біля погруддя Тараса працівниками центральної районної бібліотеки проведено урочистий мітинг. Серед учасників заходу –представники влади , місцевого самоврядування, громадські організації, молодь міста.

Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово. Живе слово Кобзаря звучало у виконанні учнів Ульяновського НВК №2 Халуп'яка Артема, Паламарчук Ольги, Майданюк Мілани. Звучали музичні твори у виконанні ансамблю бандуристів школи мистецтв ( викладач О. К. Петрик) та Альони Мічкур.

З плином часу ми все більше переконуємося, що поезія Шевченка – то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь. Вже не одне покоління українців звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря./Files/images/SAM_3019.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 206