Конкурс «Первоцвіти Кіровоградщини»

2016-10-17

Нині одним із основних напрямків виховання молоді є розвиток її духовності.

Бо лише духовно багате молоде покоління є надією нації, її національного і духовного відродження. І ця мета спонукає нас звернути більшу увагу на творчо обдаровану молодь, на джерела і витоки її творчості і духовності.

Благовіщенський район Кіровоградської області -талановитий, щедрий край, який здавна славиться своїми неповторними самородками. І таких юних самородків у нас дуже багато: це і юні художники, і співочі таланти, і майстри декоративно-ужиткового мистецтва. Усі вони гордість нашого району, нашого краю. І як яскраві кольори веселки разом створюють райдужне розмаїття молодих талантів Благовіщенська.

З метою популяризації творчості обдарованої молоді проводився обласний конкурс на краще видання творів «Первоцвіти Кіровоградщини». Бібліотечні працівники централізованої бібліотечної системи долучились до участі в конкурсі. Були зібрані матеріали , які ввійшли до збірки «Щедрі грані таланту». Збірка видана за фінансової підтримки Благовіщенської районної державної адміністрації та районної ради.

12 жовтня під час проведення обласного форуму бібліотекарів в м.Кропивницький було підведено підсумки конкурсу , збірка «Щедрі грані таланту» здобула І місце.

/Files/images/20161017_160258.jpg

/Files/images/20161017_144737.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 226