Книга збирає молодь

2017-06-23

/Files/images/SAM_3786.JPGЩорічно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. Це свято творчості, натхнення, енергії й запалу пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Напередодні свята працівники центральної районної бібліотеки провели книжковий фест «Книга єднає молодь» для широког о кола читачів. На відвідувачів чекали найактуальніша література для молоді та про молодь, цікаві ігри та розваги, конкурси, вікторини загадки та тематична фотосесія. До уваги було представлено виставку-вітраж «Книга збирає молодь ” та " Прочитав сам, порадь іншому ”, літературну дегустацію «Книжковий сад», журнальний коктейль «У світі прекрасного», де представлено найновіші книги, періодичні видання, ілюстративні матеріали.

Проведені заходи в черговий раз об'єднали молодь за книжковим розмаїттям, наповнили позитивними емоціями, радістю спілкування. Приємно відзначити, що сучасна молодь цікавиться друкованим словом і читає книги різної тематики із задоволенням. На завершення заходу активні учасники отримала заохочувальні подарунки та приємні відчуття від святкової фотосесії.. /Files/images/SAM_3726.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 271