Душа митця завжди крилата

2018-03-12

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. 12 березня 2018 року працівники центральної районнної бібліотеки з нагоди відзначення 204-річниці від Дня народження великого сина українського народу Т.Г.Шевченка провели мітинг та покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств і відомств України, органів місцевого самоврядування та трудових колективів міста, представників районних організацій політичних партій, громадських організацій, профспілок і учнівської молоді.

Присутні вшанували неперевершеного світоча української культури, геніального поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка відомого в історії України як непохитного борця за її державну незалежність та політичну самостійність, за повне визволення українського народу від національного й соціального гноблення. Його слова, нвби сьогодні написані, вони в усі часи залишаються актуальними і пророчими.

Під час заходу вірші Тараса Шевченка декламували учні навчально-виховного комплексу «Благовіщенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – дошкільний навчальний заклад «Дивоцвіт» Халуп'як Артем,Майданюк Мілана, Ровінська Анастасія. Прозвучали музичні твори у виконанні бандуристів школи мистецтв : Червоній Анни, Лустенко Олександри, Єремчука Богдана, Срібного Андрія, Кравець Руслана .

Кiлькiсть переглядiв: 230