День профорієнтації

2018-04-24

Народна мудрість стверджує: "Немає безталанних людей, а є ті, хто займається не своєю справою". А як її знайти, свою справу, як не помилитися? На ці дуже важливі запитання знаходили відповіді учні 8-а класу Благовіщенського навчально-виховного комплексу №2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад Дивоцвіт» в центральній районній бібліотеці під час проведення Дня профорієнтації "Вибір професії - вибір життєвого шляху". Вибір професії - дуже важлива подія в житті кожної людини. Саме професія дає їй змогу задовольнити основну гаму своїх потреб, реалізувати себе як особистість. У кожного з нас є свої особисті вимоги до майбутнього місця роботи. Але разом зі своїми інтересами та бажаннями, необхідно враховувати ще й власні можливості та потреби ринку праці. Діти з цікавістю слухали інформацію головного спеціаліста з питань зайнятості населення районного центру зайнятості Комар Наталії Леонідівни "Актуальні професії на ринку праці" дав багато інформації для роздумів. Директор ЦБС Чабанюк К.Д. ознайомила учнів, які професії включає кожен з п`яти типів (за Є.А.Клімовим): техніка, знакова система, людина, художній образ, природа, а також, які якості потрібні від людини, що бажає їх отримати.

Потім захід продовжила методист ЦБС Бурлака О.І., яка провела з присутніми профорієнтаційну інтелектуальну гру « Хто зверху». Діти змагались в семи раундах: «Крокодил» «Збери літери», «Хто я?», « Бліц», «Склади пазли» , «Чий інструмент?», «Слова із слова».

Висновок проведеного заходу звучав так: "Лише в тому випадку, якщо людина зможе поєднати свої "хочу", "можу", "потрібно", її професійний вибір буде точним і вдалим.

/Files/images/SAM_4248.JPG/Files/images/SAM_4289.JPG/Files/images/SAM_4289.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 205