Єдина країна – єдиний народ

2019-01-22

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

До цієї значної події, 22 січня 2019 року, у центральній районній бібліотеці для учнів професійного ліцею проведено інформаційну годину «Єдина країна – єдиний народ».

З словами привітання зі святом до присутніх виступили голова райдержадміністрації Зосим В.Г. та директор районної бібліотеки Чабанюк К.Д.

Викладач історії Благовіщенського професійного ліцею Богачук О.О. розповів присутнім про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Методист бібліотеки Бурлака О.І. провела інтелектуальну вікторину «Доленосна віха нашої історії» з присутніми, перевіривши й поповнивши їхні знання про історію, географію, народні звичаї, традиції та літературу нашої держави.

Під час заходу були використані документальний відеофільм «Акт злуки УНР та ЗНУР», відео-ролики: «Акт Злуки» та пісні «Україна», «Україна - це ми».

Також для користувачів організовано викладку літератури «100 років Соборності», на якій представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності. В кінці заходу проведено флешмоб «Україна єдина».

Україна... Її майбутнє в наших руках. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.

Кiлькiсть переглядiв: 214