Конституція - паспорт держави

2021-06-22

Як у кожній сім’ї існують певні традиції, правила і норми поведінки, так і в кожній державі є багато правил, за якими живуть люди. Ці правила називаються законами. Всі існуючі в країні закони підпорядковуються Конституції, тому що Конституція - це Основний Закон держави.

До 25 - річчя Конституції України в бібліотеці для дітей було проведено коментовану бесіду «Конституція - паспорт держави».
Бібліотекар Кулик М. ознайомила присутніх з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України (28 червня 1996 року), пояснила що Конституція надає дітям рівні права і обов’язки , та не допускає жодного насилля над дитиною.
Діти взяли участь у вікторині “Правова відгадайка”, під час якої юні читачі разом із бібліотекарем шукали правопорушників у відомих казках та літературних творах, а також ознайомилися з книжковою викладкою «Конституція - оберіг нашої держави», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова література. Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи державотворення України, що триває і зараз.

Кiлькiсть переглядiв: 37