Затишна осінь з книгою

2021-09-23

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є. І насправді, це не лише бабине літо і пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу.

23 вересня відбулося чергове засідання клубу «Гармонія» і проведено легкий та романтичний, сповнений цікавої інформації захід «Затишна осінь з книгою». Присутні обмінялися приємними літніми спогадами та яскравими враженнями . Нові учасники клубу Людмила Вороніна та Лілія Косарчук представили свої творіння - власні вірші та картини , виконані в техніці алмазна мозаїка. Також прочитала свої нові поезії про осінь і Ю.Золотоверх. Потім всі із задоволенням відвідали історичний музей, де проходить персональна виставка картин М. Вдовиченка та представлені роботи майстрині Н. Савранської – ляльки-мотанки.
Присутні цікаво провели час, отримали масу позитивних емоцій та сфотографувалися в осінній фотозоні «Меню літературної осені», де ознайомилися з добіркою книг, отриманих по Програмі поповнення фондів від Українського інституту книги, які по-справжньому передають осінній настрій.
Кiлькiсть переглядiв: 73