Майбутнє за молоддю

2013-06-26

Забезпечення першим робочим місцем, скорочення безробіття серед молоді, зайнятість молоді, в тому числі учнівської, в вільний від навчання час питання , які цікавлять молодих людей та їх батьків. Ці питання та стан виконання завдань Президента щодо працевлаштування молоді, перспективи вирішення даного питання в майбутньому на території нашого району обговорювалися на засіданні „Круглого столу” 26 червня 2013 року в читальному залі районної бібліотеки для дорослих. На якому були присутні заступник голови райдержадміністрації Л.Вербецька, начальник відділу освіти, молоді та спорту Луценко В., головний лік5ар районної лікарні Ткаленко О., керівники громадських організацій району.

В районі в минулому році працевлаштовано 85 молодих людей, що на 14 осіб більше ніж в 2011 році. Радує те, що з 156 молодих людей, які звернулися до районного центру зайнятості з початку 2013 року вже працевлаштовано 92 осіб. Цього року лави молодих спеціалістів, які прийшли в наш район на своє перше робоче місце поповнили медичні працівники Розношенського, Шевченківськівського, Йосипівського, Дельфінівського ФАПів, Данилово-Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, центральної районної лікарні, органів виконавчої влади, педагогічні працівники.

Не залишається поза увагою і учнівська молодь. Щороку в сільськогосподарських товариствах району в літній період заробляють кошти на мілкі витрати учні старших класів загальноосвітніх закладів району. В жовтні минулого року затверджено районну цільову програму працевлаштування молоді на 2012-2015 роки. Реалізація даної програми дасть можливість додатково працевлаштовувати учнів старших класів в літній період - зазначила заступник голови райдержадміністрації Л.Вербецька.

Однією із проблем доступу молоді до робочих місць є відсутність досвіду роботи. Вирішення даної проблеми пропонується законодавством шляхом стажування молоді у роботодавців на умовах строкового трудового договору до шести місяців. В районі також започатковано співпрацю роботодавців району із студентами-старшокурсниками. Так, наприклад, до центральної районної лікарні з 1 липня 2013 року на літній період прийдуть працювати студенти-медики для набуття практичних знань, умінь та навичок. Досвід, отриманий в літній період не зайвий, та й є надія на повернення цих студентів на постійне місце роботи по закінченню ВУЗу в рідне місто, Ульяновку.

/Files/images/P6260004.JPG/Files/images/P6260003.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 152