Літо в бібліотеці

2021-07-16

Літо – пора шкільних канікул, які з нетерпінням чекає кожна дитина. Пора, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі.

Щоб канікули пройшли цікаво, пізнавально та з користю, у Благовіщенській бібліотеці для дітей розпочалися Літні читання. Книжкові стежини літа надзвичайно цікаві!На літніх канікулах бібліотека запрошує вас, дорогі читачі, зануритися у читання. Цьогорічні літні книжкові пригоди у бібліотеці подарують вам незабутні враження, адже для того, щоб зануритися у книжки і читання, потрібно буде відтворити атмосферу книжки. І створювати цю атмосферу ми будемо разом із вами!
У бібліотеці, як відомо канікул не має, тому кожен може знайти для себе щось корисне. Хтось знайомиться з цікавою книжкою з полички, хтось читає рекомендовану літературу по шкільній програмі, іншого цікавить книга на тематичній виставці, яких чимало є у нашій бібліотеці . До вашої уваги пропонуємо виставку - огляд «Книг веселі сторінки». На виставці представлені книги на різні смаки і захоплять користувачів своїми кольоровими ілюстраціями, великими розмірами та новизною. Тож запрошуємо читачів до бібліотеки за новими книгами, які допоможуть перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів.
Кiлькiсть переглядiв: 36