день рідної мови

2023-02-21

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно запроваджено у листопаді 1999 року тридцятою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Мова - це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячної еволюції кожного етносу.
З нагоди свята на абонементі Благовіщенської міської публічної бібліотеки працює розгорнута ілюстративна книжкова виставка: "Джерело духовних сил у слові".
На виставці представлені книги, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу - української. Мета цієї виставки - поглибити знання про мову як основу духовності; виховати любов і повагу до української мови як мови державної та материнської; спонукати читачів до роздумів про долю рідного краю та його славних синів, про свою приналежність до українського роду.
Запрошуємо завітати у відділ абонементу для перегляду книжково ілюстративної виставки, присвяченої Міжнародному дню рідної мови.
Кiлькiсть переглядiв: 39