День Соборності

2022-01-25

В історії України є події, які за своїм історичним значенням доленосні. Одне з них – День Соборністі України, яке відзначається 22 січня . У цей день в 1919 році, на Софійській площі в Києві, директорія Української народної республіки урочисто проголосила Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Це свято має історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави.

Для учнів Благовіщенського технічного ліцею в бібліотеці для дорослих було проведено інформаційну годину ”Моя соборна, Україно” . Присутні дізналися про історичне значення Дня Соборності , здійснили віртуальну подорож містами України, переглянули відео про Акт злуки, прийняли участь у грі “Це моя Україна”, відповідали на запитання літературно-історичної вікторини ”Це моя Україна”.

Виставку малюнків «Україна – єдина, Україна – це ми» організовано в бібліотеці для дітей .

Віртуальну годину державності «Молюсь за тебе, Україно» підготувала завідуюча Грушківською бібліотекою Людмила Солтик.

Йосипівська сільська бібліотека підготувала літературно-музичний хроноскоп “Соборна. Вільна. Самостійна”

Історичну годину “Соборну , єдину люблю Україну” проведено в Лозуватській біблітеці.

Синьківська бібліотека провела інформаційну годину “Україно,соборна державо, сонценосна колиска моя” та літературно-історичну вікторину “ Розквітай, моя Україно!”

Кiлькiсть переглядiв: 41