День Гідності та Свободи

2022-11-22

21 листопада ми відзначаємо – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

З нагоди Дня Гідності і Свободи 21 листопада у міській бібліотеці для дорослих відбулась презентація книжкової виставки «Українці – нація героїв».

В Благовіщенській бібліотеці для дітей проведено літературний дайджест «Герої не вмирають» та оформлено книжкову виставку «Від слави козаків до воїнів Майдану».

Завідуюча Йосипівською сільською бібліотекою Ірина Лобастова підготувала віртуальний історичний хронограф “Події, що змінилидолю України”

Луполівська сільська бібліотека виготовила інформаційну виставку,, В нас єдина мета - Україна свята нездоланна ніким і ніколи ''.

Бібліотекар Дельфинівської сільської бібліотеки провела годину пам'яті "Україна-країна нескорених", оформлена книжкова виставка "Вільні творять майбутнє” , присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять односельчан, які загинули від рук російських загарбників.

Цій знаковій події в Синицівській сільській бібліотеці відбулась презентація книжково – ілюстративної виставки « Майдан. Простір гідності, свободи і єднання ».

У Шамраївській бібліотеці для масового читача оформлена книжкова виставка "Україна - територія гідності та свободи". Спільно з сільським будинком культури була проведена година спілкування "Хай чують друзі й вороги , що Україна вічна , незнищенна".

Кiлькiсть переглядiв: 18