До Дня Героїв Небесної Сотні

2022-02-22

До Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеках Благовіщенської громади пройшли заходи, присвячені вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні.

У Благовіщенському технічному ліцеї спільно з міською бібліотекою для дорослих проведено відкриту виховну годину «Вони помирали, щоб жила Україна» для учнів першого та другого курсу ліцею. Присутні дізнались про реальні події, які відбувалися на Майдані і мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції Гідності та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення. До уваги користувачів була представлена виставка «Я з небесної сотні» та література на патріотичну тематику. На заході звучали вірші присвячені цій події. Захід закінчився хвилиною мовчання і запалюванням свічок «Пам’яті», «Єдності», «Надії», «Миру».

В Богданівській бібліотеці відбувся вечір-реквієм “Героїв Україна пам'ятає”, під час якого бібліотекар розповіла школярам про боротьбу за свободу, за демократичні права українців, про загиблих героїв, про перемогу надвисокою ціною – ціною життя людей. Оформлена книжкова виставка “ На варті наших душ- Небесна Сотня”

В Великотроянівській сільській бібліотеці оформлена виставка-шана «Небесна Сотня в вирій полетіла».

Грушківська бібліотека провела історичну годину «Зима, що змінила нас» .Учасники заходу читали вірші, присвячені героям Революції Гідності та їх родинам і присвятили хвилину мовчання загиблим.

Дельфинівська бібліотека провела захід «Україна – країна нескорених», який супроводжувався відео переглядом та презентацією. Присутні відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих.

В Даниловобалківській бібліотеці проведено акцію пам'яті “ Небесній сотні вдячні за свободу”. Лозуватська бібліотека — акцію “Ангели пам'яті”.

Йосипівська бібліотека провела відеогодину “Героям Небесної Сотні присвячується”

В Синицівській сільській бібліотеці проведено виховну годину “Небесна Сотня в пам'яті назавжди”бібліотекар розповіла школярам про боротьбу за свободу, за демократичні права українців, про загиблих героїв, про перемогу надвисокою ціною – ціною життя людей.


Кiлькiсть переглядiв: 10