День Української Державності

2022-07-29

Вперше в історії 28 липня Україна відзначає День Української Державності. Це свято запровадив президент Володимир Зеленський у День Незалежності у 2021 році.

В Благовіщенській бібліотеці для дорослих для молоді проведено інформаційну годину «Україна назавжди» . Присутні мали змогу переглянути відеопрезентацію "Цікаві факти про Україну", приймали участь у вікторині. Діти перевірили свої знання з історії, географії, літератури та культури України, дізналися нові та цікаві факти про свою Батьківщину.

Благовіщенська бібліотека для дітей провела патріотичну вікторину «Я і Україна». Бібліотекар Марина Кулик здійснила для присутніх невеликий екскурс в історію цього свята .В рамках вікторини бібліотекар провела для присутніх цікаві конкурси «Хто швидше», «Дай відповідь», «Наші свята», «Складіть прислів’я» «Розгадай кросворд», «Українські факти»,»Символи України», «Продовж прислів’я». Учасники заходу продемонстрували хороші знання з історії, мови, українських традицій, символів, відповідаючи на запитання вікторини. Усі учасники отримали призи.

В Даниловобалківській сільській бібліотеці оформлено виставку- хронограф "Українська державність - історія багатомільонного народу", де представлено літературу, що розповідає про історичний шлях державності, про державні символи України, видання з історії християнства та духовної культури, а також зразки художньої літератури по даній темі.

Цій знаковій події присвячена книжкова виставка «Шляхами української державності». Про історію українського державотворення, видатного державотворця Київського князя Володимира , традиції України від Русі до сьогодення, розповідають матеріали даної виставки. Також користувачі Грушківської бібліотеки ознайомились з відеопрезентацією «Від Київської Русі до української держави» .

В Богданівській бібліотеці проведено тематичну бесіду "В нас єдина мета,Україна свята, нездоланна ніким і ніколи."

В Мечиславській бібліотеці спільно з будинком проведено годину державності"Моя Україна-єдина та вільна".

Лозуватська сільська бібліотека та будинок культури провели годину державності "Живе у серці Україна". Ведучі заходу розповіли про історичний шлях української державності , про державні символи та культуру , діти зачитали вірші про Україну . Гурт "Надвечір'я" виконав історичну пісню на слова Т.Шевченка із поеми "Іван Підкова " -"Колись було в Україні ...".

В Шамраївській сільській бібліотеці спільно з будинком культури проведено історичну годину до Дня Української Державності. В ході заходу діти ознайомились з книжковою виставкою "Віхи історії". З цікавістю, прийняли, участь в інтелектуальному спринті "Будь справжнім українцем", та вдало продемонстрували свої знання з історії України.

Кiлькiсть переглядiв: 18