День Незалежності

2022-08-25

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в міській бібліотеці для дорослих проведено інтелектуально розважальну гру « Гідні бути українцями» для учнів 8- а класу Благовіщенського академічного ліцею “Лідер” - класний керівник Інна Вербецька. Гра зібрала креативних, розумних та завзятих учасників і дала змогу не лише позмагатись між собою, а й дізнатись багато корисної інформації про країну та її історичне минуле. Було дві команди,які пройшовши всі етапи гри - а саме питання з різних галузей знань, вікторини, ребуси, загадки - дійшли до фінішу з однаковим результатом і всі учасники отрималипризи. Також на заході була представлена книжкова виставка « Мій рідний край – моя Україна». Виставка об’єднала в собі книги, в яких описана історія нашої країни, книги про символи національної та державної величі, а також розповіді, присвячені людям, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність.

Благовіщенська бібліотека для дітей організувала для своїх користувачів книжкову виставку «Незалежна і єдина - моя Україна» та провела інформаційну вітрину «І є держава Україна, і є її нескорений народ». Під час заходу діти ознайомилися з державними та національними символами, відповідали на питання вікторини, слухали розповідь про історію здобуття незалежності, а також малювали малюнки про Україну.

Грушківська бібліотека підготувала віртуальну подорож « Славетні Українці» .

Данилово-Балківська бібліотека провела інформаційну годину “Чарівна моя Україна '' Луполівська бібліотека провела віртуальну подорож по Україні “Моя Україна -єдина та вільна ''.

Мечиславська сільська бібліотека провела літературну годину "Україна-це ми!"

Синьківська сільська бібліотека презентувала для читачів книжкову виставку “Україна ! Свята моя колиска.” Діти ознайомились з державними та національними символами, слухали розповідь про історію здобуття незалежності. А ще малювали малюнки про Україну «З вірою в серці» та виготовляли вітальні листівки.

Богданівська бібліотека презентувала книжкову виставку "Ти у мене єдина, моя Україна.". На виставці представлена література про історичну самобутність української нації, також нова література про творення незалежності нашої держави. Потім діти читали вірші про Україну. Завершився захід піснею "Україна -це ми"у виконанні Максименко О.В.Лозуватська сільська бібліотека та будинок культури провели годину державності "Ти будеш жити ,Україно ,країно щастя і добра "Новоселицька сільській бібліотека спільно з будинком культури провели конкурс малюнка " Діти України за мир" ," Ні Війні".

Кiлькiсть переглядiв: 61