До Дня виведення військ із Афганістану

2022-02-16

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня виведення радянських військ з Афганістану в бібліотеках централізованої бібліотечної системи відбулися заходи: година мужності: «Афган – уроки історії», вечір – зустріч «Дорогами Афганістану», «Лишився в спогадах Афганістан», година пам’яті «Афганістан: історія і пам'ять».

В Лозуватській бібліотеці відбулася зустріч воїнів- інтернаціоналістів « Афганістан - це біль і смуток , чиєсь обірване життя ... ». Ця зустріч - данина пам'яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни, яка тривала у два рази довше, ніж друга світова. Згадати імена учасників бойових дій і пом`янути тих, хто загинув в афганській війні , прийшли односельці та учні школи. Гостями зустрічі були ветерани афганської війни.

Годину пам'яті «Афганістан — ти серця мого біль» проведено в Новоселицькій бібліотеці були запрошені учасники бойових дій на території Афганістану.

Година мужності «Афганістан-моя кривава рана» проведено в Синицівській бібліотеці, були запрошено учасників бойових дій Тлусий В. та Колесник В.

Кiлькiсть переглядiв: 3