День Європи.

2022-05-23

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

В бібліотеці для дітей оформлено тематичну виставку «Ми для Європи – Європа для нас…» та проведено гру-вікторину з дітьми «Що ми знаємо про Європу».

У Сабатинівську сільську бібліотеку на літературну годину “Відкрий для себе Європу” завітали другокласники місцевої школи. Дітлахам розповіли про історію європейських країн, про символіку ЄС, про значення 12 зірок та коло, в яке вони укладені. Також завідуюча бібліотекою ознайомила школярів із повчальною шведською казкою «Щастя – удача». Діти переглянули виставку-інсталяцію « Казки мандрують Європою»

У Розношенській бібліотеці проведено гру-конкурс «Що я знаю про Європу?» з учнями 6 класу. Діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами , які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Школярі прагнули продемонструвати, що Україна – це частина Європи.

У Шамраївській бібліотеці організовано книжковий Європейський бульвар «Україна – країна Європейських цінностей», де відвідувачі знайомились з історією, культурою, національними традиціями, пам’ятками історії та культури країн ЄС. Також проведено ігрову подорож «Відкрий для себе Європу».

Кiлькiсть переглядiв: 0