День Конституції України

2022-06-30

До Дня Конституції України, який відзначають 28 червня, в Благовіщенській бібліотеці для дітей було проведено правовий лабіринт «Закон і я ». Бібліотекар Марина Кулик ознайомила присутніх з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, присутні прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, пояснила що Конституція надає дітям рівні права і обов’язки , та не допускає жодного насилля над дитиною. Учасники заходу продемонстрували свої знання з основних понять з правознавства, вміння користуватися своїми правами в різних життєвих ситуаціях та до якої правової інстанції треба звернутися у разі виникнення правопорушення, а також ознайомилися з книжковою виставкою «Конституція - оберіг нашої держави», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова література.

У Благовіщенській бібліотеці для дорослих підготовлено книжкову виставку "Незалежній Україні жити у віках". Для учнів 9-го класу було проведено правову вікторину: "Життя навчить". Діти з задоволенням відповідали на питання показавши свої знання та активно розгадували кросворд.

В Богданівській бібліотеці для дітей відбулась гра-навігатор "Конституція і мої права".Діти в ігровій формі відповідали на запитання, розповідали про свої права. В процесі гри бібліотекар розповів і про обов'язки доньки чи сина, обов'язки учня, обов'язки людини.

У Вільхівській сільській бібліотеці спільно з будинком культури проведено конкурс малюнків " Виміряна поколіннями".

Лозуватська сільська бібліотека спільно із шкільною бібліотекою провели правову абетку "Дітям про Консти туцію ". Діти дізнатися про історію створення Конституції ,ознайомилися з правами і обов'язками ..

В Шамраївській бібліотеці філії спільно з будинком культури проведено правову годину «Чому дитина має знати свої права». Юні читачі познайомилися із матеріалами, що були представлені на книжковій виставці « Країна Закону, Права, Моралі», книгами про історію держави та права громадян.

Синьківська сільська бібліотека спільно з будинком культури провели для дітей ігрову програму-квест "З Україною в серці". Також бібліотека провела огляд літератури "Конституцію вивчаємо, любимо і поважаємо".

Для читачів Даниловобалківської сільської бібліотеки. Оформлено книжкову виставку “Читаємо та вивчаємо Конституцію”.

Йосипівська сільська бібліотека підготувала інформаційно-правовий батл "Сила Закону - сила Держави". Також бібліотека пропонує всім цікавинку - віртуальну гру-пазл «Чи знаєш ти Конституцію України?». Дана гра запрошує перевірити себе на знання прав та обов’язків громадянина України.

Віртуальну подорож «Шлях України до Конституції» та книжкову виставку «Від Київської Русі до Української держави» пропонує своїм користувачам Грушківська бібліотека..

Великотроянівська сільська бібліотека пропонує читачам ознайомитися книжковою виставкою "Конституція - основа державності".

В Синицівській сільській бібліотеці експонується книжкова виставка "Конституція – основа всіх основ" . Представлена література надає можливість ознайомитися з важливим значенням Конституції, в якій закріплені основні права українського народу.

Кiлькiсть переглядiв: 17