Дива купальської ночі

2022-07-08

До свята Івана Купала в Дельфинівській та Лозуватській бібліотеках проведено народознавче свято «Дива купальської ночі», де учасники ознайомились із звичаями та традиціями українського народу, взяли участь у конкурсах та вікторинах. Проведено майстер-клас по плетінню купальських вінків із польових квітів. Із своїми сплетеними віночками дівчатка водили хороводи.

В Богданівській сільській бібліотеці проведено майстер- клас з плетіння Купальського віночка "Моя сила у степах де буяє цвіт". Плетіння віночка це своєрідний ритуал, коли дівчина плете віночок,мріє про своє сокровенне та загадує бажання. Діти загадували Перемоги, щоб скоріше закінчилась війна. Бібліотекар Шеременко А.В. розповідала про традиції Купальської ночі, потім ходили до ставка, кидали віночки на воду, всі віночки пливли не тонули,це добрий знак,що в нас все буде гаразд разом ми сильні, разом ми переможемо!

В Шамраївській бібліотеці було проведено свято Купала. Дітки водили хоровод, співали купальських пісень, знайомились з давніми легендами ,переглядаючи книжкову виставку. Залюбки приймали участь у конкурсах: "Відшукай собі пару", "Намалюй віночок з закритими очима", "Заспіваємо разом"(конкурс караоке), Літературно- пізнавальному калейдоскопі "Ти без мене не ти - я без тебе не я".Всі переможці були нагороджені призами. Свято пройшло жваво, настрій зостався бадьорий і запам'ятався надовго дітям та батькам.

Кiлькiсть переглядiв: 24