Акція «Мудрість віків через роки» (до 300-річчя з дня народження Г. С. Сковороди

2022-12-06

Цьогоріч, попри війну, в Україні на державному рівні відзначають 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. Дата ювілею відомого українця увійшла до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО 2022 року. Важливо популяризувати нашу культуру, проти якої воює ворог.

Благовіщенській бібліотеці для дорослих організована книжкова виставка "Мандрівний учитель життя ".

Бібліотека для дітей провела віртуальний огляд «Мандрівний філософ». Бібліотекар Кулик М.В. познайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом великого філософа, вчителя, мандрівника Григорія Сковороди. Про життя українського Сократа, богослова, поета, композитора, про книги, що чекають свого читача, ознайомилися учасники заходу, переглянувши книжкову виставку - персоналію «Сковорода - джерело духовної величі українського народу», яку підготували працівники бібліотеки.

З нагоди цієї дати до Богданівської бібліотеки завітали учні 8-9 класів,які ознайомилися з книжковою виставкою виставкою "Григорій Сковорода -сучасний світоч для молоді".Бібліотекар ознайомила,з біографією Г. Сковороди,творчою та культурно-громадською діяльністю видатного українського філософа. Також провели челендж "Читаємо Сковороду",учні читали в голос вірші байки,афоризми.

В Лозуватській бібліотеці оформлено книжкову виставку "Стежками мандрівного філософа" та провела літературну годину "Мудрість віків через роки "з учнями 9, 7, 6класів. Діти познайомились з біографією Г Сковороди та його творчою спадщиною — віршами, байками ,цікавими афоризмами .

Луполівська сільська бібліотека виготовила книжкову виставку,,Світ ловив та не впіймав ''біля виставки бібліотекар ознайомила присутніх з цікавими фактами із життя Сковороди. Також було проведено літературну годину “Мудрець , замріяний філософ , до дальніх правнуків іде”

Мечиславська бібліотека філя спільно зі школою провела інформаційну годину "Моральні принципи Г. С. Сковороди - основні засади у житті кожного " з учнями 7, 9 класів, на якому вони дізнались багато нового про видатного філософа, задумались над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові в житті кожної людини. Під час заходу учні занотували цінні та корисні для себе філософські погляди Г. Сковороди та прикрасили ними Дерево пізнання Добра та Зла. Учениця 9 класу Дарія Лебідь зачитала вірш "Всякому місту - звичай і права". Також проведено огляд літератури біля книжкової виставки "Григорій Сковорода- український Сократ" під час якого читачі дізнались цікаві факти із його життя, а також ознайомили із його творчістю.

В Дельфинівській сільській бібліотеці проведено літературну годину "Невтомний шукач свободи і щастя ".

Йосипівська бібліотека знайомила своїх користувачів із творчістю поета в відеопрезентації.

В Сабатинівській бібліотеці проведено літературну годину “Перлини української духовності”

В Синьківській бібліотеці проведено відеочитання творів Григорія Сковороди “Світ ловив мене та не спіймав”.

В Шамраївській сільській бібліотеці проведено літературне ревю “Визначний філософ і просвітитель”.

Сковородинські читання ,, Світ ловив мене та не спіймав,, пройшли в Грушківській бібліотеці, а також в бібліотеці діє виставка книг ,, Григорій Сковорода - мандрівний поет і вчитель мудрості”

Синицівська сільська бібліотека презентувала книжкову виставку : «Великий мислитель українського народу».Усі учасники та присутні дізнались багато нового про видатного філософа, задумались над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові в житті кожної людини.

Новоселицка сільська бібліотека разом з будинком культури провела літературну годину"Сковороди зоря у вічність промовля" . Бібліотекар розповіла читачам багато нового про видатного філософа, щоб ми всі задумалися над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові, в житті кожної людини.

В Даниловобалківській сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка " Життя та творчість Григорія Сковороди"

Кiлькiсть переглядiв: 32