Міжнародний день захисту дітей

2022-06-02

В Навоселицькій сільській бібліотеці спільно з будинком культури уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Лозуватська сільська бібліотека із будинком культури провели свято дитинства "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти ". Була організована цікава програма: ігри ,конкурси ,естафети, вікторини. Організовано флешмоб.

Данилово-Балківська сільська бібліотека спільно з будинком культури провела розважальну-ігрову програму " Хай щастю дитини не буде кінця". Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять діток які загинули на війні. Для діток було проведено цікаві ігри, конкурси, естафети, святковий флешмоб . На асфальті малювали різноманітні малюнки. Закінчилось свято піснею " Ой у лузі червона калина".

Синьківська сільська бібліотека спільно з будинком культури провели розважальну програму "Щасливе дитинство": ігри, конкурси, вікторини, організовано флешмоб.

В Богданівській сільській бібліотеці проведено свято "Хай війни стихають від сміху дитини ".

Грушківська сільська бібліотека ніколи не стояла осторонь такої події. Адже діти- дивовижні і неповторні краплинки, чистої живої джерельної води, яку треба берегти, цінувати, любити, і лише тоді вони перетворюються в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан - океан почуттів, емоцій та вражень. Для дітей було підготовлену розважальну програму “Ми діти твої Україно”. Було багато різноманітних конкурсів: бліц- вікторин, літературних кросвордів, конкурсів загадок, конкурси на кмітливість та швидкість...

У Синицівській сільській бібліотеці відбувся захід “Дітям світу сонце й мир” . Учасники декламували свої улюблені вірші, брали участь у конкурсі малюнків “Світ очима дитини”.

В Дельфинівській бібліотеці проведено свято дитинства . Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, розв’язували інтелектуальні задачі. Оформлено книжкову виставку "Подорож у казковий світ" та фотозону.

В Мечиславській сільській бібліотеці спільно з будинком культури провели свято "Щасливе дитинство". Були проведені ігри, вікторини , конкурс малюнків на асвальті.

Благовіщенська бібліотека для дітей організувала і провела літературно - мистецький колаж «Хай завжди бринить дитячий сміх». В ігровій формі бібліотекарі знайомили діток з дитячим фондом , провели екскурсію бібліотекою відгадували цікаві загадки, брали участь в літературно - мистецькій вікторині , погралися в рухливі ігри, а на завершення сфотографувалися.

В рамках творчої акції "Миру, Радості, Добра - рідній Україні,” Благовіщенська бібліотека для дітей оформила книжкову виставку "Літературні обрії дитинства" і провела гру - вікторину "Ми діти твої Україно".

Кiлькiсть переглядiв: 2