Імідж сучасного бібліотекаря – професіонала

2013-11-29

Поняття "імідж", яке в перекладі з англійської означає "створення образу", сьогодні міцно увійшло у вжиток в різних державних і громадських сферах. Але словосполучення "імідж бібліотекаря" для багатьох звучить незвично.Вважається, що імідж - частина дій публічних людей. Тим більше це повинно відноситися до представників бібліотечної професії. Хто, як не бібліотекарі, щодня спілкується з великою кількістю людей? Сміливо можна говорити про те, що вони - публічні люди. «Імідж сучасного бібліотекаря – професіонала» - за такою темою працівниками Ульяновської центральної районної бібліотеки був організований семінар для сільських бібліотекарів.

Учасники семінару прослухали виступ директора ЦБС Чабанюк К.Д. « Портрет сучасної бібліотеки», отримали консультації «Культура сучасного бібліотекаря», « Бібліотерапія – один із напрямків діяльності бібліотеки». Всі присутні прийняли участь в творчому діалозі «Фахові цінності бібліотекаря як основа його професійної етики» та цікаво пройшов обмін досвідом «Один цікавий день з життя бібліотеки». Методист ЦБС Бурлака О.І. провела з працівниками системи тренінг «Імідж сучасного бібліотекаря – професіонала».

Під час семінару було звернуто увагу на типи поведінки бібліотекарів, культуру спілкування бібліотекаря та читача. Адже читачі судять про бібліотеку, перш за все, за її співробітниками, з якими вони спілкуються. Знання, вміння, навички, цільові установки працівників бібліотек є тими факторами, від яких залежить успішне функціонування бібліотеки та якість наданої інформації./Files/images/PB290397.JPG/Files/images/PB290390.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 165