«Збройні сили: Український вимір»

2013-12-04

Виконуючи завдання Президента України щодо військово-патріотичного виховання громадян, напередодні святкування справжнього чоловічого свята – Дня Збройний Сил України, в читальній залі районної бібліотеки для дорослих бібліотечними працівниками проведено урок мужності « Служити в збройних силах України » з юнацькою молоддю . У ході проведення заходу було підготовлено мультимедійну презентацію з музичним супроводом « Історичне минуле і сучасне української армії», що придало уроку мужності величності та патріотичного звучання. Також була переглянута відео – стрічка «На захисті Незалежності України». Гості заходу висловили свої думки з приводу служби в лавах Збройних Сил України та відповіли на питання анкети«Твоя думка щодо служби в армії за контрактом».

До уваги присутніх була запропонована презентація книжково-ілюстративної виставка , яку провела провідний бібліотекар читальної зали Л.І.Довгошея. Книжкова виставка розкрила частково фонд нашої бібліотеки та інформувала про нові надходження до бібліотеки .

Метою проведення уроку було виховання патріотизму, любові до Батьківщини, підняття авторитету озброєних сил України. Наша армія проходить складний час становлення, але за плечима її - славній традиції предків, величні звитяги козацтва та наших батьків, прадідів, які здобували перемогу над фашизмом.
/Files/images/DSCN0002.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 212