Великий син українського народу

2014-01-15

Видатний син українського народу Тарас Григорович Шевченко вніс значний внесок у розвиток української державності та культури. З метою гідного відзначення 200-річчя ювілею та популяризації спадщини Великого Кобзаря в Україні та за її межами Указом Президента України від 11 квітня 2012 року № 257/2012 "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка" в Україні 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка.
В рамках реалізації заходів із відзначення 200 - річчя від дня народження Т.Г.Шевченка 15 січня 2014 року в читальній залі районної бібліотеки для дорослих проведено засідання “круглого столу” “Великий син великого народу” за участі голови районної державної адміністрації М.Торяника, голови районної ради А.Буя, заступника голови районної державної адміністрації Л.Вербецької, начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації А.Куцерди, почесного члена Національної Спілки журналістів України , колишнього редактора районної газети “Ленінець” Б.Волошина , вчителів української мови та літератури райцентрівських шкіл, заступника директора по навчально виховній роботі ПТУ №11 Міхальчук В.М., учнів шкіл та учнів ПТУ №11.
На зазначеному засіданні обговорювалися питання “ Т.Г.Шевченко у моєму житті та сприйняття його творчості старшим поколінням та молоддю”. Очільник району М.Торяник зазначив, що Президент України наголошує – гідне відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка має консолідувати українське суспільство, зміцнювати імідж Української держави. Відзначення цієї ювілейної дати на найвищому рівні, широке інформування громадськості у регіонах, постійне оновлення інформації про святкові заходи на офіційних інтернет - порталах територій – завдання Президента України місцевим органам влади.

Захід розпочався піснею на слова Т.Шевченка "Вечір на дворі" у виконанні методиста РБК Сергія Тарасенка. В обговоренні першого питання прийняли участь Б.Волошин - почесний член Національної Спілки журналістів України , колишній редактор районної газети “Ленінець, Н.Кашерна - завідуюча Шамраївською СБФ та М.Кустріч - голова ветеранської організації району. По -другому питанню свої думки висловили вчитель ЗОШ №2 Загальська І.П. та учнівська молодь Дарія Яремчук, Наталія Божко, Наталія Лошатинська, які читали поезію Кобзаря та власні твори./Files/images/P1150029.JPG/Files/images/P1150017.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 175