літературний брейн-ринг

2014-03-13

Зорепадом летять роки у минуле, у віки… Але щороку приходить до нас весна, а з нею - Шевченківські свята. У всьому світі вшановується пам'ять цієї людини, митця слова і пензля, легенди нашого народу. Т.Шевченко став символом волі, незалежності, стійкості, що є найціннішим і найдорожчим для кожного.

З метою відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання, з метою популяризації творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, прилучення дітей і юнацтва до глибин Шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей, формування духовної культури, виховання почуття поваги до традицій свого народу створено проект «Ім’я Шевченка стукає в серця» - учасники якого – районна бібліотека для дорослих, районний історичний музей, загальноосвітні школи, професійно- технічне училище № 11 ,районна газета «Слово і час».

В рамках проекту районним історичним музеєм та районною бібліотекою для дорослих 13 березня 2014 року в залі районного будинку культури проведено літературний брейн – ринг «І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь»

У грі взяли участь три команди: «Неофіти» (НВК «Ульяновська гімназія загальноосвітня школа I – III ступенів №1», «Прометей» (НВК «Загальноосвітня школа I – III ступенів №2», «Вербиченька» (Ульяновське професійно – технічне училище №11). Захід перетворився в справжнє свято художнього читання творів Т. Шевченка, виконання пісень на його слова, конкурс – вікторину життя і творчості знаменитого генія.

Учасники брейн-рингу змагалися за звання кращого знавця життя та творчості поета. Захід було проведено в ігровій формі. Спочатку відбулося знайомство з командами, що вирішили позмагались у швидкості, спритності, інтелекті, винахідливості. По завершенню змагань між командами виявили найкращих шевченкознавців.

Проводячи брей-ринг, організатори поставила за мету доповнити знання учнів, що вони отримують в школі, та додатково ознайомити присутніх з величезною кількістю творів поета, які здатні зачепити найтонші струни наших сердець.

Брейн-ринг допоміг в цікавій та пізнавальній формі поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка, сприяти усвідомленню значення творчості поета для української та світової культури, для кожного особисто, сприяти розвитку пам’яті, допитливості, пізнавальних інтересів, самоосвітніх умінь та навичок, формуванню культури мовлення.

В доволі складному поєдинку інтелекту, ерудиції, знань перемогла команда «Неофіти», друге місце зайняла команда «Прометей» та третє місце – команда «Вербиченька».

/Files/images/P1230092.JPG

/Files/images/P3130207.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 149